Oční poradna a vyšetření

Vyšetření zraku je nezbytnou součástí námi nabízených služeb. Provádíme refrakci zjištění vady oka dioptrických hodnot. Vyšetření se provádí v pobočkách naší oční optiky na špičkových strojích světoznámých výrobců.

Náš oční lékař na pobočce v Kralupech a optometrista na pobočce v Praze 6 Vám provede oční vyšetření a my vám zhotovíme brýle v té nejvyšší možné kvalitě.

PASKAL 3D nová technologie refrakce

PASKAL 3D nová technologie refrakce

V nedávné době jsme si pořídili na provozovnu v Dejvicích nové zařízení na vyšetření vašich očí, doposud jsme nabízeli standartní vyšetření metodou 2D, oproti tomu technologie 3D umožňuje měření za přirozenějších podmínek a plnou binokulární korekci. Díky tomuto zařízení, není vyšetření jen měření, ale i zážitkem. Náš zrak je poměrně složitý orgán, kde je nutná spolupráce obou očí a mozkového centra zraku. Tento stav je možné posoudit pomocí testů fungujících na principu 3D technologie (binokulární a stereoskopické vidění). Výsledkem je tedy přesnější měření rozšířené o testy prostorového a periferního vidění. Díky tomu vám nejen změříme dioptrie, ale také zjistíme jak vlastně váš mozek oči používá, které oko je dominantní a podle toho se upraví korekce v brýlích. Pacient během vyšetření vidí na pozadí příjemný barevný obrázek krajiny v 3D. Na tomto prostorovém pozadí se zobrazují potřebné testy a díky tomu vyšetření probíhá za přirozenějších podmínek.To vše pomůže k tomu, že naměřené hodnoty jsou nejen přesné, ale i přirozené a Vy si na ně zvyknete mnohem dříve a snadněji.

Měření a vyšetření zraku

Vyšetření zraku je nezbytnou součástí námi nabízených služeb. Provádíme refrakci zjištění vady oka dioptrických hodnot. Vyšetření se provádí v pobočkách naší oční optiky na špičkových strojích světoznámých výrobců. Náš oční lékař na pobočce v Kralupech a optometrista na pobočce v Praze 6 Vám provede oční vyšetření a my vám zhotovíme brýle v té nejvyšší možné kvalitě. V této sekci najdete odpovědi na otázky ohledně procesu měření zraku a výstupu tohoto vyšetření.

Objednejte se na vyšetření
Měření zraku

Měření zraku

Refrakci provádí náš zkušený a certifikovaný optimetrista na naší pobočce v Dejvicích.

Cena za refrakci je 285 Kč. Při zhotovení brýlí refrakci neúčtujeme.

Refrakce trvá zhruba 20 minut. Může se lišit náročností a potřebami klienta.

Měření zraku dětí

Měření zraku dětí

Měření zraku dětí provádí paní doktorka Kuželová na pobočce v Kralupech nad Vltavou.

Kontaktní čočky - poradíme

V naší nabídce kontaktních čoček nabízíme přední výrobce světových značek a všech firem na českém trhu m.j. AcuvueAir Optix. Poskytujeme kompletní sortiment, úplný servis a samozřejmě poradenství se zácvikem pro nové uživatel kontaktních čoček.

Objednejte se na konzultaci

Objednejte se na konzultaci

Kontaktujte nás telefonicky v pracovní době na telefonu 224 319 532 a 315 726 776
nebo elektronicky info@ocnioptikapraha.cz (na e-mail odpovídáme zpravidla do 24 hodin).

Kontaktujte nás

Oční optika Skala - Dejvice

Otevírací doba

Po-Pá 8:30 - 18:00

Oční optika Skala - Kralupy nad Vltavou

Otevírací doba

Po - Pá 8:30 - 12:00 13:00 - 17:00

Lékařka MUDr. Irena Kuželová

Po 8:30 - 12:00
Út 8:30 - 12:00 13:00 - 15:30
Čt 8:30 - 12:00 13:30 - 17:00 - Poradna aplikace kontaktní čočky
Pá 8:30 - 12:00 - Pouze na objednání