BlueControl

Náš dlouholetý obchodní partner - Společnost Hoya Vám přináší nový způsob, jak chránit Vaše oči před civilizačními vlivy

Od Září 2013 navíc za zvýhodněnou cenu!

Máte mobilní telefon, počítač? Díváte se na televizi? Máte v místnosti zářivky?

Málokdo z nás může odpovědět jinak, než slovem ano.

Zažíváte při používání digitálních zařízení nepříjemné pocity v očích?

V případě, že ano, doporučujeme Vám číst dál.

Společnost Hoya uvedla v květnu 2013 na trh novinku v podobě speciální povrchové úpravy brýlových čoček nazvanou BlueControl, neutralizující modré světlo, které vyzařují digitální zařízení.

Chytré telefony, tablety, notebooky, LCD a LED obrazovky vyzařují modré světlo neboli viditelné světlo o vysoké energii. Modré světlo je přítomno také v úsporném vnitřním osvětlení a v přímém slunečním světle. I když je nezbytné pro to, abychom během dne zůstali v bdělém stavu, přílišné vystavení modrému světlu způsobuje únavu, pálení očí, bolesti hlavy a dokonce i nespavost, jelikož narušuje denní a noční rytmus biologických hodin.

Povrchová úprava BlueControl tak omezuje únavu očí a stížnosti na pocit napětí v nich. Další výhody BlueControl zahrnují: 

Lidem, kteří nosí brýle, to zaručuje lepší podmínky pro oči, uvolněnější vidění a lepší vnímání přírodních barev při každodenním používání moderních digitálních zařízení.

Vzhledem k tomu, že se BlueControl nabízí v kombinaci s bezkonkurenční antireflexní povrchovou úpravou Hi-Vision LongLife, nabízí nositelům čoček ještě větší pohodlí: je odolná proti poškrábání, odpuzuje vodu a nečistoty, má antistatické vlastnosti a je mimořádně spolehlivá.

Kontaktujte nás

Oční optika Skala - Dejvice

Otevírací doba

Po-Pá 8:30 - 18:00

Oční optika Skala - Kralupy nad Vltavou

Otevírací doba

Po - Pá 8:30 - 12:00 13:00 - 17:00

Lékařka MUDr. Irena Kuželová

Po 8:30 - 12:00
Út 8:30 - 12:00 13:00 - 15:30
Čt 8:30 - 12:00 13:30 - 17:00 - Poradna aplikace kontaktní čočky
Pá 8:30 - 12:00 - Pouze na objednání