Kontaktní čočky

Acuvue, Air Optix... Nabízíme kontaktní čočky od všech dodavatelů na českém trhu.

V naší nabídce kontaktních čoček nabízíme přední výrobce světových značek a všech firem na českém trhu m.j. Acuvue, Air Optix. Poskytujeme kompletní sortiment, úplný servis a samozřejmě poradenství se zácvikem pro nové uživatel kontaktních čoček.

Prodáváme kontaktní čočky barevné, bifokální a multifokální. Náš certifikovaný optometrista vám pomůže vybrat ty vhodné dle vašich potřeb. Opět vám jsou k dispozici naši odborně vystudovaní pracovníci, kteří se těší na vaši návštěvu.

Chcete-li si přečíst více o kontaktních čočkách, doporučujeme
články "Vše o kontaktních čočkách" nebo Poradnu našeho očního lékaře.

Pro zvětšení klikněte na fotku

Acuvue

Acuvue

Air Optix

Air Optix

PureVision

PureVision

Acuvue

Barevné kontaktní čočky

Chcete změnit barvu vašich očí? Barevné kontaktní čočky přinášejí vašim očím přirozeně vypadající barevné variace s možností korekce nebo bez korekce zraku.
Barevné čočky poskytují vynikající pohodlí a zrak díky tomu, že jsou vyrobeny z měkkého, flexibilního a osvědčeného hydrogelového materiálu. Barvivo se nachází uvnitř čočky, takže nikdy nepřijde do styku s vaším okem. Pokud chcete, můžete je eventuálně nosit trvale až sedm dní a šest nocí, dle doporučení našeho očního specialisty.
Pobočky optiky Skala

Praha 6, DEJVICE

Čs. armády 31 tel/fax: 224 319 532
zobrazit na mapě

Praha 6, VLASTINA

Vlastina 888
zobrazit na mapě

Kralupy nad Vltavou

Palackého nám. 19 tel/fax: 315 726 776
zobrazit na mapě
Platit můžete:
VisaTicket MultiTicket MedicaDárkový PassFlexi PassVital PassUNIŠEKUNIŠEK+ Dárkový kupon CadhocBenefity pro válečné veterány
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace