Dioptrické brýle

Brýle na míru – EXPRES do1 hodiny

Vyrobíme vám brýle na míru – možnost EXPRES do 1 hodiny.

Dioptrické brýle

Nevíte jestli si máte koupit organické nebo minerální brýlové čočky? Vadí vám tloušťka a váha vašich čoček? Sedíte často u počítače a nemáte u brýlí PC filtr? Používáte více brýlí (na čtení, při řízení vozidla)? Proč, když můžete mít jedny? Chcete do vašich brýlí zabrousit dioptrické čočky? Máte potápěčské brýle a chcete do nich zabrousit dioptrické čočky? Není problém, umíme vám pomoci...

Na skladě máme veškerý sortiment brýlových čoček na předpis, plastové i multifokální. Plastové i minerální (skleněné) čočky nabízíme s antireflexní úpravou, samozabarvovací, tvrzené, bifokální i multifokální. Dále také nabízíme jednak dioptrické sluneční brýle ve skle i v plastu i dioptrické plavecké brýle.

V dnešní době je třeba věnovat velkou pozornost při výběru brýlových čoček. Od toho jsme tu my - oční optika Skala.  Vysvětlíme vám přednosti různých typů brýlových čoček.

Polarizační brýle

Polarizační brýle jsou charakteristické především tím, že minimalizují odlesky a nepropustí odražené světlo. Vhodné jsou především pro rybáře, neboť je jimi vidět i pod vodní hladinu. Dále polarizační brýle ocení především řidiči, neboť minimalizují odlesky od mokré silnice,
Pokračování článku z oční optiky

Značkové brýle JOOP, Davidoff, Bogner, NEOSTYLE, Eschenbach a další

Oční optika Skala nabízí značkové brýle mnoha světových značek. Rozdíly jsou především v designu a zpracování brýlových obrub a brýlových skel. V dalších informacích uvádíme náhledy designu dioptrickýh brýlí jednotlivých výrobců, ale věříme, že nejlépe si vyberet produkty oční optiky osobně na naší pobočce.
Pokračování článku z oční optiky

Multifokální brýle a skla

Multifokální skla umožňují komfortní dívání brýlemi na blízko i na dálku. Jsou určeny pro lidi, kteří potřebují brýle na čtení i na dálku, což oceníme především my, kterým oči postupem věku zeslábly.
Pokračování článku z oční optiky

Brýlová skla

Brýlová skla se vyrábí různá dle materiálu, provedení a především funkcí. V dnešní době se v oční optice preferují z 90% plastová skla. Dále existují brýlová skla minerální s, nebo bez, atireflexní vrstvou, samozabarvovací skla, polarizační, barevná dioptrická skla, multifokální, bifokální a sluneční skla. Nesmíme zapomenout na skla ztenčovaná, která se vyznačují lepším subtilním vizuálním vzhledem při zachování požadovaných hodnot dioptrických hodnot. .

Sportovní dioptrické brýle

Sportovní dioptrické brýle jsou pro dobrou oční optiku velkou výzvou. V oční optice Skala nabízíme kvalitní brýle od značky Bollé s možností výměny barevných čoček a dioptrické předsádky. Abychom Vám mohli doporučit ideální sportovní brýle pro váš výkon, zastavte se v naší oční optice a osobně zkonzultujte s našimi optiky sportovní odvětví, oční vady a požadavky. Jistě budete spokojeni.

BlueControl - nová ochrana pro Vaše oči

Náš dlouholetý obchodní partner - Společnost Hoya Vám přináší nový způsob, jak chránit Vaše oči před civilizačními vlivy.
Od Září 2013 navíc za zvýhodněnou cenu!
Pokračování článku z oční optiky
Pobočky optiky Skala

Praha 6, DEJVICE

Čs. armády 31 tel/fax: 224 319 532
zobrazit na mapě

Praha 6, VLASTINA

Vlastina 888
zobrazit na mapě

Kralupy nad Vltavou

Palackého nám. 19 tel/fax: 315 726 776
zobrazit na mapě
Platit můžete:
VisaTicket MultiTicket MedicaDárkový PassFlexi PassVital PassUNIŠEKUNIŠEK+ Dárkový kupon CadhocBenefity pro válečné veterány
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace